Ігор Гузь – Уряду: коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг»?!

5 Жовтень 2018
 Жовтень 5, 2018

Народний депутат Ігор Гузь поцікавився у першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг»? Це він озвучив сьогодні,  5 жовтня, у парламенті під час «Години запитань до Уряду».

Свого часу Республіка Польща дала кредит, на так звані, міждержавні дороги у Львівській та Волинській областях.

«У моєму виборчому окрузі дорога «Устилуг-Володимир» – «ворота» у Європейський Союз, і, до нас в Україну. Уже середина жовтня. Руху немає. Передбачали виділити 120 мільйонів гривень. Спільно з львівськими колегами цікавимося: що заважає розпочати будівництво міждержавних доріг?» – апелював парламентар до урядовця.

Своєю чергою, Степан Кубів погодився, що це – справедливе  запитання та відповів:

«Запитання піднімалося під час торговельно-економічного засідання між Україною та Польщею у Варшаві. Після цього, за дорученням прем’єр-міністра,  провели дві робочі наради щодо організації та фінансування. Справедливо говорите.

На сьогодні, міністерство фінансів і ДФС, розробило проект постанови щодо реальної реалізації використання стомільйонного кредиту під інфраструктуру. Разом з тим, там є «домашнє завдання» для регіонів – Львову та Житомиру, Чернівцям та Закарпаттю, про формування відповідної інфраструктури, розведення автомобільного та промислового транспорту. Проект відправлений на погодження».

Урядовець пообіцяв, що народний депутат буде поінформований щодо подальших дії з розбудови міждержавних доріг.

Ігор Гузь – Уряду: коли нарешті розпочнеться будівництво дороги "Володимир-Устилуг?!

Ігор Гузь – Уряду: коли нарешті розпочнеться будівництво дороги "Володимир-Устилуг"?!

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Прес-служба народного депутата