У Морозовичах оновлять Будинок культури

8 Травень 2019
 Травень 8, 2019

У селі Морозовичі Поромівська об’єднана територіальна громада Іваничівського району відремонтують покрівлю Будинку культури. Зроблять це за підтримки народного депутата Ігоря Гузя. За його поданням на ці потреби у держбюджеті виділили 200 тис. грн.

Як розповів староста Микола Тюхта, загальна площа даху, що потребує ремонту, становить 900 м кв. Для того, щоб розпочати перші роботи, виготовили технічний паспорт приміщення. Зробили зусиллями громади. Після цього, замовили експертизу, що мала б надати висновки, чи витримають стіни, фундамент клубу.

«Майже місяць тривала експертиза. Її вартість обійшлася місцевому бюджету в 40 тис. грн. Висновок експертизи підтверджує, що можна проводити всі необхідні ремонтні роботи у Будинку культури. Спочатку доведеться укріпити стіни, зробити відмостку», – повідомив він.

Планово роботи з ремонту даху мали б розпочатися ще у березні. Але затримка відбулася через виготовлення технічного паспорта та проведення експертизи. Крім того, загальна вартість проекту – майже мільйон гривень. Громада сподівається на подальшу підтримку парламентаря. Також залучатимуться кошти з місцевої казни.