Благоустрій в дії: як відбувається акція "Чистий двір"

4 Червень 2018
 Червень 4, 2018

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» об’єднує людей, аби вони спільно здійснювали благоустрій своїх прибудинкових територій. Задля цього вже третій рік поспіль проводять акцію «Чистий двір».

Цьогоріч такі заходи відбуваються у дворах Нововолинська, Володимира-Волинського, Іваничах та в Любомлі. Зазвичай, місцеві жителі хочуть замінити чи пофарбувати лавки, провести вуличне освітлення, або ж купити нові елементи для дитячих майданчиків. Втілення усіх заходів відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Так, вже втілили декілька проектів. Зокрема, привели до ладу територію навколо будинків жителі вулиці Сірка у Нововолинську. Представники ініціативної групи Олена Куш та Вікторія Рудюк зорганізували сусідів. Зустрівся та поспілкувався з людьми і народний депутат Ігор Гузь. Вони спільно прибрали територію, встановили лавки і столи, виготовили та розмістили дошки для оголошень у під’їздах, відремонтували елементи на дитмайданчику, а також встановили додаткове освітлення.

Крім того, народний обранець разом із помічниками та першим заступником міського голови Володимира-Волинського Ярославом Матвійчуком завітали у двір ОСББ «Наше містечко». Вони особисто долучилися до наведення ладу: допомогли пофарбувати елементи поряд з під’їздами. У рамках акції «Чистий двір» активісти пофарбували конструкції дитячого майданчика, встановили нове накриття в під’їздах та розмістили інформаційні дошки. Згодом голова ОСББ Ганна Медвєдєва разом із нардепом оглянули прибудинкову територію, де встановили новий дитмайданчик та тренажери у рамках проекту громадського бюджету.

До слова, тижнем раніше такі ж толоки в рамках акції «Чистий двір» відбулися на вулиці Хвильового, 28 у Нововолинську та у мікрорайоні Шахтарському, 23.
Місцевий активіст, голова ОСББ «Хвиля НВ» Анатолій Зозуля разом із небайдужими мешканцями зачистили прибудинкову територію під майданчик, прибирали та вивезли сміття, вирубали непотрібні насадження та облаштували огорожу із шин.

Активісти ОСББ «Шахтар, 23» Олег Попков та Юрій Химиця згуртували сусідів задля того, щоб разом облаштувати паркани для клумб, грати на міжсходових клітках, встановити елементи для дитмайданчика та лавки поряд з під’їздами.

До слова, учасниками акції «Чистий двір» можуть бути жителі багатоквартирних будинків, представники ОСББ та ініціативні групи, які хочуть упорядкувати прибудинкові території. Для цього необхідно звернутися у приймальні народного депутата Ігоря Гузя у Нововолинську, Володимирі-Волинському, Любомлі або ж Іваничах і подати анкету з необхідними документами.

Прес-служба народного депутата