Для потреб дітей у Зимному - розширили спортивний майданчик

18 Січень 2019
 Січень 18, 2019

На території школи у селі Зимне, що у Володимирі-Волинському районі, розширили спортивно-дитячий майданчик – встановили там додаткові конструкції, щоб заохотити більшу кількість молоді для занять спортом і проведення дозвілля. Крім того, обладнали систему відеоспостереження навчального закладу. На всі ці потреби залучили кошти державного бюджету.

Торік влітку на встановлення об’єкту з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя спрямували 90 тисяч гривень. У вересні парламентар особисто відвідав громаду і оглянув територію майданчика. Тоді люди звернулися до нього з пропозицією збільшити кількість конструкцій, а депутат висловив пропозицію – встановити там камери вуличного спостереження.

Відтепер на спортивно-дитячому майданчику – 6 додаткових нових елементів, що обійшлися держбюджету в 60 тисяч гривень.Кошти виділив уряд за поданням парламентаря. Крім того, у школі, де навчається 186 учнів, – 10 камер відеонагляду, в тому числі й на території майданчика. На ці потреби спрямували ще 76 тисяч гривень «соцеконому». Для цих робіт залучалися й ресурси місцевого бюджету.

Прес-служба народного депутата