Для потреб володимир-волинської «Креатив студіо»

16 Травень 2018
 Травень 16, 2018

Для потреб володимир-волинської громадської організації «Креатив студіо» придбали, на їх прохання: велику дзеркальну шафу-купе,  портативну колонку з мікрофонами, а також – обігрівач.  Все це закупили на прохання парламентаря від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», пише БУГ.

«Ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями. За можливості допомагаємо їм. Цього разу – ці необхідні речі для організації простору та те, що потребували в побуті», – зазначив виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус.

До слова, раніше активісти «Креатив студіо» отримали у рамках міні-грантів конкурсу «Крок назустріч» від фонду «Прибужжя» сертифікат у сумі 20 тисяч гривень для облаштування центру розвитку для занять дівчат, віком від 8 до 15 років та проведення на його базі курсу «Юна леді» для учениць міських шкіл.

«Вважаю, що потрібно підтримувати тих, хто живе своєю справою, хто робить її на благо громади, а особливо – для дітей. Портативна колонка з мікрофонами допоможе в організації  різноманітних заходів на вулицях містах, у парку», – підкреслив депутат Павлівської ОТГ від УКРОПу Назарій Недбайло.

Голова ГО «Креатив студіо» Олена Омелюх подякувала сторонам за підтримку.