Допомагати легко: У Володимирі встановили «Скриньки добра»

13 Вересень 2017
 Вересень 13, 2017

У Володимирі-Волинському відтепер є два спеціальні контейнери для збору одягу та взуття людям, які потребують соціальної підтримки. Проект, написаний представниками виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради, отримав перемогу у третьому етапі конкурсу міні-грантів «Крок назустріч» Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

Для встановлення скриньок загалом залучили понад 26 тис. грн, з яких двадцять – грошовий сертифікат виграного міні-гранту.

«Хто має одяг в хорошому стані, який вже не потрібний, може долучитися до цієї хорошої ідеї. Принесіть речі в цю скриньку добра, щоб їх отримали ті люди, які дійсно цього потребують», – зазначила координатор проекту Любов Саць.

Координатор програм Британської ради в Україні Захар Ткачук додав: «Такий досвід збирання речей для людей, які цього потребують, є у всьому світі. Приємно, що разом із Фондом «Прибужжя» ми змогли перенести цей досвід і в Володимир».

«Дякую усім, хто долучився до такої ініціативи, адже вона буде приносити користь, і це чудово. Можемо розглядати на перспективу, де далі можна поширювати таку соціальну ідею, можливо в сусідніх населених пунктах», – наголосив Ігор Гузь та повідомив, що зараз його команда веде переговори із різними грантодавцями для того, щоб з’явилася можливість фінансувати більше таких соціальних проектів.

Прес-служба народного депутата України