Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» приведе до порядку знищений майданчик у Сусвалі та закликає людей берегти спільне майно громади

5 Липень 2016
 Липень 5, 2016

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» приведе до порядку знищений дитячий майданчик у Сусвалі Володимир-Волинського району. У ніч з 3-го на 4-те липня невідомі особи просто «розтрощили» нещодавно встановлений дитмайданчик для дітвори, у рамках конкурсу “Крок на зустріч”, підтриманий Фондом.

Сьогодні народний депутат України Ігор Гузь надіслав звернення до т.в.о. начальника Головного управління національної поліції Петра Шпиги розібратися із цим інцидентом та взяти ситуацію на особистий контроль. Також нардепа турбує питання відкриття кримінального провадження проти зловмисників, які знищили майданчик.

Зокрема, у зверненні народний депутат підкреслює важливість того, що для таких ігрових дитячих платформ, свої сили доклали і небайдужі матері дітей, які хотіли створити для малечі нормальні умови дозвілля.

Керівництво Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» закликає людей у подальшому берегти спільне майно громади, і творити добро також спільно.

Прес-служба народного депутата України