Гузю дали відповіді із Міноборони та СБУ щодо звільнення волинських військовополонених

18 Серпень 2015
 Серпень 18, 2015

У міністерстві оборони України та Службі безпеки України розглянули надіслані Ігорем Гузем депутатські звернення щодо прийняття невідкладних рішень та дій по визволенню із полону волинських військовослужбовців.

У серпні 2014 року бійці майор Фураєв Сергій та старший матрос Комісарчук Артем під час виконання бойових завдань у районі проведення АТО були захоплені у полон сепаратистів. На сьогодні військові рахуються в списках військовослужбовців, які протиправно утримуються представниками незаконних збройних формувань(НЗФ) .

Як повідомляє Міністр оборони України у міністерстві створено робочу групу на чолі із заступником Міністра – керівником апарату щодо організації взаємодії з питань визволення військовослужбовців Збройних Сил України, які були захоплені та утримуються представниками НЗФ (м. Київ, вулиця Ірининська, буд.4, телефон 0800-501-04-82, e-mail: polonhelp@ssu.gov.ua ).

“На цей час перемовини з представниками НЗФ стосовно звільнення військовослужбовців тривають”, – йдеться у відповіді від генерала-полковника С. Полторака.

1 2

Голова Служби безпеки України у відповіді на депутатське звернення зазначив, що СБУ у взаємодії із Міноборони, МВС, Держприкордонслужбою та залученням громадських та волонтерських організацій здійснюють заходи для визволення військовослужбовців.

1

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя