Ігор Гузь: Державні структури готові утилізувати тваринні відходи ветсанзаводу шляхом спалення

12 Квітень 2017
 Квітень 12, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь обговорив із міністром аграрної політики Тарасом Кутовим та головою Держпродспоживслужи Володимиром Лапою питання закриття ветсанзаводу у Ковелі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Нардеп зазначив, що для нього залишається принциповим питання закриття Ковельської філії «Укрветсанзаводу». «Керівництво Держпродспоживслужби пообіцяло у наступний вівторок надати документ про закриття», – зазначив він. Також додав, що зараз вирішувати питання з утилізацією більше трьох тисяч тон тваринних відходів.

«Державні структури готові їх утилізувати шляхом спалення, але для цього треба вивезти ці відходи на іншу ділянку, де їх відстань від населених пунктів буде значно більшою ніж наразі у Ковелі. Нагадаю до найближчих будинків всього 400 метрів», – повідомив нардеп.

Окремо підкреслив, що потрібно знайти ділянку, що підпорядковується Волинській ОДА, яка була б придатною для траспортування відходів. «М’яч на полі персонально Володимира Гунчика який зобов’язаний врегулювати дане питання, шукати варіанти, вести переговори з представниками громади і не перекладати на когось цей обов’язок виконавчої влади», – наголосив нардеп.

«Всі учасники процесу повинні розуміти, що утилізувати ці тваринні відходи потрібно, без цього при підвищенні температури повітря територія заводу та околиці Ковеля перетворюється на пекло. Триматиму ситуацію на контролі!» – резюмував Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України