Ігор Гузь до Юрія Луценка: Переслідування бійців 51-ї бригади перейшло межі здорового глузду

27 Січень 2017
 Січень 27, 2017

Волинський нардеп Ігор Гузь просить генпрокурора Юрія Луценка взяти під особистий контроль ситуацію із кримінальними справами щодо бійців колишньої 51-ї бригади. Про це Ігор Гузь  написав у Facebook

«Третій рік війни на Сході і вже третій рік військова прокуратура тягає воїнів 14 (51) ОМБР по судах і не може закрити проти них незаконні провадження. Цього разу, вкотре, ситуація дійшла до абсурду: через некомпетентність працівників прокуратури Луцького гарнізону у допиті свідків, боєць Хвас Олександр на милицях змушений був зайвий раз їхати до суду, який знаходиться в іншому районі», – стверджує нардеп.

«Очевидно, військовій прокуратурі байдужі розпорядження Юрія Луценка про закриття проваджень проти бійців, я вже не говорю про елементарну повагу до бійців, які повернулись з війни фізично травмованими», – йдеться в його дописі.

«Я прошу Генерального прокурора взяти під особистий контроль дане питання та не допустити подальших знущань над бійцями 14 (51) ОМБР, бо це вже давно перейшло межі здорового глузду. Воїнів потрібно шанувати, а не тягати по судах!» – написав нардеп і оприлюднив копію відповідного звернення.

Звернення до Луценка_n

 

Прес-служба народного депутата України