Ігор Гузь допоміг із вирішенням питання житла для сироти із Луцька

20 Січень 2016
 Січень 20, 2016

Напевне багато хто з Вас вже читав в новинах про сироту Тараса Врублевського, який працює двірником при ЖКП № 11 м. Луцька і про халабуду яку він своїми руками побудував і в якій проживав, разом з декількома собаками та котами, яку хочуть знести ті ж комунальники.

Деталі цієї історії тут.

” Зустрівся з Тарасом. Домовилися що поки поживе в готелі, номер ми вже забронювали. Натомість вже сьогодні звернувся до Луцького міського голови аби підшукати сироті якесь соціальне житло чи гуртожиток. В нас десятками прокурори, міліціонери та інші “важливі люди” квартири на халяву отримують щороку, а тут от простий сирота…

Окрім того передзвонив керівнику ЖКП і попередив аби до хлопця не застосовували ніяких “санкцій” бо сам Тарас каже, що вже негласно йде мова про звільнення з роботи. Наш юрист тримає питання на контролі.

Та й в принципі Микола Романюк, можна було б цю ситуацію яка набула такого розголосу не лише на Волині, але й в межах держави взяти під свій контроль? Чи не так?”, – написав Ігор Гузь на своїй сторінці у фейсбук.

“Тарас глибоко розчулений такою увагою громадськості і передає всім щирі вітання. Все буде добре”, – додав нардеп.

Матеріал інтернет-видання БУГ