Народний депутат України Ігор Гузь найчастіше серед волинських нардепів виступав зі змістовними меседжами в раді, надіслав найбільше запитів до різних міністерств і відомств та має 100-відсоткову відвідуваність Комітету в закордонних справах.

Про це повідомила громадський консультант ОПОРИ у Волинській області Катерина Шарпата під час прес-конференції, присвяченої підсумкам моніторингу діяльності депутатів-мажоритарників Волинської області впродовж шостої сесії парламенту. Всього на Волині, до слова, є 5 народних обранців, які представляють інтереси жителів мажоритарного округу.

Аналітики Громадянської мережі ОПОРА провели моніторинг діяльності 88-ми нардепів. Їх роботу аналізували за двома ключовими показниками: законотворча робота та активність у виборчому окрузі.

Так, нардеп Ігор Гузь відвідав усі 100% засідань Комітету у закордонних справах, де є заступником голови. За період шостої сесії він надіслав найбільше – 21 запит, які найчастіше адресував голові Верховної Ради та Кабміну.
Також, у депутата найбільше серед волинських представників – 12 змістовних виступів у стінах парламенту, під час яких він порушував актуальні та важливі питання для виборців.

У підсумку: Ігор Гузь – другий за роботою в окрузі та парламенті серед 5-ти волинських нардепів.

Захід відбувся з ініціативи Громадянська мережа ОПОРА в рамках Програма РАДА від USAID Ukraine – USAID Україна, що виконується Фонд Східна Європа та партнерами.

Прес-служба народного депутата України