Ігор Гузь переплив 103-тє озеро за кількістю запливів

2 Липень 2018
 Липень 2, 2018

Народний депутат України Ігор Гузь разом із вісьмома сміливцями перепливли озеро Турське на Ратнівщині. Дистанцію понад 3,2 кілометри усі вдало подолали за 2 години. До слова, це вже 103-тє озеро за кількістю запливів депутата.

“Спонтанно зібрали гарну команду для запливу через озеро Турське. Подолали 3,2 кілометри за 1 год. 55 хв. По маршруту утилізували декілька браконьєрських сіток. В команді моя помічниця Анастасія Тріль та її брат параолімпієць Паша Тріль, ветеран наших запливів Ігор Верчук, фанат спорту та організатор масових заходів Сергій Панасюк, любитель з Любомля Саша Цвид, двоє хлопак з Луцька які пливли з нами вперше Андрій Ковальчук та Дмитро Гарматюк“, – написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, такі запливи випробовують характер, гартують волю, плекають внутрішню мотивацію долати перешкоди та просто приносять задоволення від «спілкування з природою».

“Втішений, що залучаємо все більше людей і думаю треба цю всю тему запускати більш системно. Плавайте і буде Вам щастя”, – йдеться в дописі.