Ігор Гузь працював у Благодатному

7 Березень 2018
 Березень 7, 2018

Народний депутат Ігор Гузь під час робочої поїздки 6 березня відвідав селище Благодатне. Цього дня він побував у місцевій амбулаторії, оглянув пункт моніторингу відео зі встановлених камер відеоспостереження та вивчив проблеми спортивного клубу «Атлет».

Так, у Благодатному впродовж двох місяців були встановлені 23 камери спостереження. Кошти на їх придбання і монтаж, а це – 150 тисяч гривень, з ініціативи парламентаря залучили з держбюджету. Дво- та чотирипіксельні камери розмістили при в’їзді та виїзді у селище, на зупинках громадського транспорту, перехрестях, у центрі, біля освітніх закладів. Відео з усіх пристроїв зведено на єдиний монітор, що знаходиться у кабінеті селищного голови.

Головна причина їх встановлення, зі слів очільника Олександра Топорівського, змінити поведінку людей. Адже знаючи, що у громадських місцях чи на інших територіях увімкнені камери спостереження, на його думку, суспільство вестиме себе культурніше, менше буде порушень.

Також парламентар ознайомився з діяльність місцевою амбулаторії. Він поспілкувався із завідувачкою медустанови Галиною Ковальчук. Вона пообіцяла, що спільно з селищним головою складуть перелік пропозицій, які можна буде «закрити» за кошти «соцеконому» з метою поліпшення обслуговування населення.

Крім того, нардеп зустрівся із керівником спортивного клубу «Атлет» Ігором Мазурком. Він розповів обранцю громади, що в клубі тренується чимало молоді, спортивним інвентарем вони забезпечені, але хотіли б, аби їм допомогли з коштами для придбання рингу. Депутат схвально відреагував на пропозицію і пообіцяв, що його помічники досконало вивчать це питання.

Наприкінці робочої поїздки відбулася зустріч нардепа з активом Нововолинська. Спільно вони обговорили, які, на думку місцевих жителів, для них питання першочергові й потребують підтримки Ігоря Гузя.

Прес-служба нардепа