Ігор Гузь - про призначення Терещука на посаду голови Київської ОДА

23 Листопад 2018
 Листопад 23, 2018

Олександр Терещук – це новий керівник Київської ОДА, якого призначив на цю посаду своїм указом Петро Порошенко.

«Він, генерал міліції, який 5 років тому, будучи керівником волинської міліції, фактично, очолив процес репресій проти учасників волинського Майдану. Він був наче бульдозер, який боровся із активістами у різний спосіб. Щодня відкривав кримінальні справи на активістів. І на мене теж. Мені загрожувало 8 років ув’язнення, місяць був під домашнім арештом і носив електронний браслет.

Чи має совість Порошенко сьогодні призначати його на цю посаду? Навіть знаю для чого він це зробив: щоб приборкати непокірну Київську область, де, наприклад, головою Київської облради є представник ВО «Батьківщина», інші проблеми електорального та політичного змісту.

І Порошенко думає, що саме Терещук, який виконував злочинні накази Захарченка і Януковича, сьогодні зможе виконувати незаконні завдання Порошенка, тиснувши на політичних суперників, громадські інституції», – висловив думку народний депутат Ігор Гузь під час брифінгу у Верховній Раді.

До дня початку Майдану гріх не згадати "фінт" Петра Порошенка з призначенням на посаду голови Київської ОДА екс-керівника волинської міліції Олександра Терещука. Саме того Терещука, який організовував гоніння та фабрикування кримінальних справ на майданівських активістів; він був відповідальним за відправлення волинського підрозділу "Беркуту" до столиці та, до останнього, захищав інтереси Захарченка/Януковича на Волині. p.s. А вже вчора, саме цей Терещук, схиляв голову біля монументу на честь загиблих Героїв Небесної Сотні…

Опубліковано Ігором Гузем Четвер, 22 листопад 2018 р.