Ігор Гузь пропонує запровадити електронну чергу для збільшення пропускної спроможності на митницях

21 Квітень 2016
 Квітень 21, 2016

Ігор Гузь вимагає розібратися з чергами на митниці та закликає вжити оперативних заходів щодо збільшення пропускної спроможності на українсько-польському кордоні. На цьому наголосив народний депутат під час сьогоднішнього брифінгу в стінах Верховної Ради України.

Ігор Гузь закцентував увагу Голови Державної фіскальної служби Романа Насірова стосовно ситуації, яка нині склалась з «накопиченням» транспортних засобів з української сторони на міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Устилуг» та «Ягодин».

«На Волині, на території мого виборчого округу – два митні переходи. На сьогодні там величезні черги: люди, які їдуть за кордон, «стоять» у черзі по 9-12 годин, щоб перетнути кордон! Потрібно негайно вирішувати цю проблему та запозичувати досвід впровадження електронної черги, яка допоможе уникнути «накопичення» вантажівок на митних постах. Тим більше, коли Європейський союз фактично показав «зелене світло» безвізовому режиму з Україною. Ми сподіваємося, що вже восени українці зможуть подорожувати до Європи без віз, в тому числі, через Республіку Польща» – зазначив він.

Ігор Гузь запросив керівника фіскальної служби відвідати Волинську область, аби разом напрацювати спільний механізм подальших дій в цьому напрямку. Крім того, на думку депутата, потрібно запросити до розмови всі сторони конфлікту, який уже упродовж кількох днів триває на митниці, аби нарешті навести там порядок.

Він додав, що наразі впроваджується європейський проект, за кошти якого можна провести реконструкцію митного посту «Устилуг».

“Цю проблему потрібно вирішувати комплексно. І вже зараз, не чекаючи, коли вступить в дію безвізовий режим з Євросоюзом. Треба думати, як «уникнути» величезних черг на кордоні. На жаль, це питання не вирішується. Воно, у першу чергу, турбує десятки тисяч волинян, які, адже нікому не секрет, їздять до Польщі за заробітком. Людям треба виживати, поки держава не має додаткових робочих місць.», – сказав нардеп.

Ігор Гузь вимагає розібратися з чергами на митниці: «Керівництво Української держави має прийняти рішення стосовно збільшення пропускної спроможності та вжити максимально оперативних заходів».

Прес-служба народного депутата України