Ігор Гузь: Розподіл коштів ДФРР - це ганебна помста голови ОДА за мою позицію!

9 Червень 2017
 Червень 9, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь звернувся до волинян із трибуни Верховної Ради щодо ситуації із розподілом коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) в області.

Як зазначив нардеп, ДФРР, що створений задля соціально-економічного розвитку регіонів України нещодавно спрямував для Волинської області 113 мільйонів гривень. Однак розподіл цих коштів з держбюджету, на переконання нардепа, не можна назвати пропорційним: «Комісія на чолі з горе-губернатором Володимиром Гунчиком, де переважна більшість чиновників йому підпорядковані, розділила ці 113 мільйонів так, що з них: Ковельський виборчий округ №21 отримав – 46% коштів, а мій виборчий округ №19 – всього 4%! Де справедливість?» – наголосив нардеп.

Ігор Гузь звернувся до громади свого виборчого округу: «Шановні жителі Іваничівського, Володимир-Волинського, Любомльського районів, міст Володимир-Волинський і Нововолинськ! Комісія на чолі із губернатором Волинської ОДА, який свідомо робить все можливе, щоб мої виборці отримали значно менше коштів, ніж всі інші, – постійно вставляє палки в колеса!» – зазначив він і додав: «Ця людина робить все можливе, щоб школи, дитячі садки будинки культури, дороги в моєму окрузі коштів не отримали!»

«Такий розподіл коштів – це ганебна помста голови облдержадміністрації за мою принципову позицію!» – зауважив нардеп.

Ігор Гузь наголосив, що незабаром надішле депутатське звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гроймана щодо перевірки рішення комісії Волинської ОДА про розподіл коштів ДФРР у Волинській області.

Прес-служба народного депутата України

#жлобствоРозкажу Вам ще одну історію про справедливість, паритет та жлобство.Цього року Волинська область через Державний фонд регіоналнього розвитку отримала суму в розімірі 113 мільйонів гривень. Ці кошти розподіляла комісія на чолі з головою ОДА Володимиром Гунчиком, де його заступником став чиновник Кошарук, а секретарем чиновник Кресак. На конкурс від представників органів місцевого самоврядування було подано більше сотні проектів з цілої області. Комісія прийняла «об’єктивне» та «справедливе» рішення. А тепер цифри в студію…Округ №21 з центром в місті Ковелі який представляє Івахів отримав 43 млн.грн. – 46.1%Округ №19 з центром у Нововолинську який представляю я отримав 4 млн.грн. – 4.6%Не беремо до уваги майже 20 млн.грн. які були виділені на добудову Перинатального центру у Луцьку так як це об’єкт для цілої області. Ще раз фокусую Вашу увагу: 46% та 4% Хтось скаже про неякісно оформлені проекти з мого виборчого округу, про слабку аргументацію та кращі пропозиції у колег з інших територій, але… Але у мене не має жодного сумніву, щодо дрібної помсти, хоча якої там на жаль дрібної, ставленика корпорації «Рошен» на Волині.Безумовно я поставлю питання перед Володимиром Гройсманом та Генадієм Зубком, щодо такого несправедливого рішення і буду вимагати переглянути це рішення. Я вже направив запит для того аби отримати результати голосування по кожному проекту який отримала ця комісія. Готовий цей документ оприлюднити згодом.Якщо хтось думає, що таким чином зробить мені гірше то він глибоко помиляється. Мої виборці будуть знати про суть справи і переконаний зроблять належні висновки які вже скоро стануть поперек горла цим шоколадним мудакам. Ще раз фіксую: СТАНУТЬ ПОПЕРЕК ГОРЛА ЦИМ ШОКОЛАДНИМ МУДАКАМ!p.s. Я дуже люблю і поважаю жителів округу №21, саме там п’ять років тому мене підтримало 36 тисяч виборців і саме там я відвідав кожне місто, селище та село. Знаю проблеми, знаю людей, знаю ситуацію. Мова не про те аби відібрати ці гроші в органів місцевого самоврядування цієї території, а мова про справедливість. Якої на жаль не має…

Опубліковано Ігором Гузем 9 червня 2017 р.