Ігор Гузь розповів, чому підтримав освітню реформу

12 Вересень 2017
 Вересень 12, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь під час робочої поїздки до Любомля зустрівся з освітянами загальноосвітньої школи № 2.

«Намагаюся максимально відвідувати соціальні заклади. Ми з командою побуваємо у найвіддаленішому селі Любомльщини. Загалом у моєму виборчому окрузі 208 сіл і всі ми їх відвідаємо», – зауважив народний депутат.

Також під час зустрічі обговорили прийняття освітньої реформи у парламентських стінах. Нагадаємо, Верховна Рада на початку вересня підтримала оновлений законопроект «Про освіту», який для учнів та вчителів став знаковим: учні вчитимуть не лише шкільні предмети, а й вмінню підприємливості, інноваційності, математичної компетентності і тому, що їм насправді знадобиться в житті; вчителі самі обиратимуть місце для переатестації, а директора закладу обиратиме спеціальна конкурсна комісія на 6 років і не більше ніж на 2 каденції поспіль тощо.

Ігор Гузь підтвердив, що голосував за законопроект і водночас він зауважив, що прийнятий закон не ідеальний, але міністр освіти Лілія Гриневич на своєму місці й тому вчителі будуть отримувати зарплату в 9 600 гривень.

До нардепа звернулася директор школи Марія Мельниченко. Вона розповіла, що школа потребує заміни даху. Орієнтовна сума робіт становить півтора мільйона гривень. Крім того, зі слів директора, школа потребує техніку для комп’ютерного класу, бо «з тією, що є, їм соромно працювати».

«Формуйте пропозиції. У мене 147 тисяч виборців в окрузі.Депутат та його команда активні. Тримаємо діалог зі всіма. Що стосується комп’ютерної техніки, готовий розглянути пропозицію, коли з’явиться влада в районі», – сказав Ігор Гузь.

У рамках зустрічі він взяв участь у презентації сучасної системи відеоспостереження, яку встановили у школі за підсумками третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч», за підтримки Фонду «Прибужжя».

На завершення, директор любомльської ЗОШ № 2 подарувала народному депутату картину, написану дітьми, які є активними учасниками творчих конкурсів на обласному рівні.

Прес-служба народного депутата України