Ігор Гузь: скоро команду Порошенка покинуть нардепи і швидше за все Гройсман

9 Квітень 2019
 Квітень 9, 2019

Починаючи з травня-червня депутати фракції Блоку Петра Порошенка розбігатимуться в різні структури, Гройсман позбудеться тиску з боку правоохоронних служб і діятиме, найімовірніше, в новому політичному проекті, а кандидату в президенти Зеленському варто було б зробити чіткі й зрозумілі кроки, у випадку перемоги на виборах, щоб здобути більшість на майбутніх парламентських виборах.

Про це розповів народний депутат Ігор Гузь у прямому ефірі програми «Злам системи?» на каналі YouTube – КРИМ.

«У Петра Олексійовича є парламентська перспектива. Думаю, він матиме солідну фракцію, і це не 20 депутатів, а значно більше. Тому що він цементував свого національно свідомого виборця, «з’їв» електорат Свободи.

Другий момент – Гройсман (Володимир Гройсман – прем’єр-міністр України – ред.). Мені здається, без тиску Порошенка Службою безпеки, Генпрокуратурою, яка здійснювалася постійно на нього, він піде у вільне плавання. І, думаю, він утримається на посаді прем’єра до грудня, маючи великий інструментарій, фінансові впливи і т.д. Рейтинг невеликий, але він зможе грати і тут, мабуть, Народний фронт обере союз із Гройсманом. Це, напевно, буде новий політичний проект», – сказав парламентар.

Також він розповів моменти, що стосуються інших політичних сил.

«У мене є сумніви, що парламент прийме закон про відкриті списки. Цього не буде, бо вже всі почали працювати в округах. Думаю, що цей парламент не прийме революційних рішень. Коли мене запитують, що б я робив на місці Зеленського, щоб змобілізувати виборців, то наведу приклад Ніколи Пашиняна – прем’єр-міністра Вірменії. Він був одним із лідерів революції. Коли виграв вибори, став прем’єром і за півроку прем’єрства його партія отримала 80 % в Єреванській міській раді, а на парламентських виборах – 72 %. І це людина, яка показала чіткі й зрозумілі результати.  Тобто, суспільство повірило. Це треба зробити і Зеленському», – підсумував Ігор Гузь.