Ігор Гузь – у топ-5 рейтингу діяльності нардепів за квітень - ОПОРА

16 Травень 2017
 Травень 16, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь- у топ-5 в рейтингу діяльності нардепів за квітень 2017 року. Такі дані оприлюднила Громадянська мережа ОПОРА.
Ігор Гузь у парламенті представляє інтереси громади виборчого округу № 19 (міста Нововолинськ, Володимир-Волинський та Іваничівський, Володимир-Волинський і Любомльський райони).

У квітні нардеп посів четверту сходинку серед 88-ми парламентарів, роботу яких активно моніторить ОПОРА. Ігор Гузь – один з восьми лідерів за кількістю поданих запитів, які більшою мірою стосувалися проблем виборчого округу.

«Загалом можна виділити декілька народних депутатів, які, за результатами моніторингу ОПОРИ, протягом останніх трьох місяців демонструють стабільно високий рівень законотворчої активності, комітетської роботи та діяльності у виборчому окрузі», – повідомляє громадянська мережа і додає, що серед цих політиків є і представник виборчого округу №19.

За даними моніторингу, за законодавчу роботу Ігор Гузь отримав – 94,59 балів зі 100 можливих, 48,48 балів – за роботу в окрузі, і в підсумку – 80,76 балів. Так, посів 4 у рейтингу активності в роботі серед 88-ми парламентарів.

Прес-служба народного депутата України