Ігор Гузь узгодив напрямки співпраці із головами громад Прибужжя

4 Листопад 2017
 Листопад 4, 2017

Народний депутат Ігор Гузь зустрівся із головами новостворених об’єднаних територіальних громад свого округу, щоб обговорити напрямки спільної роботи та можливості поєднання зусиль для розвитку краю.

Йдеться зокрема про залучення коштів для співфінансування розвитку інфраструктури у громадах, допомоги із залученням грантових коштів, а також комунікації із органами влади, до яких голові громади часто важко достукатися самостійно.

Також на зустрічі визначили нові напрямки роботи Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, яка тепер зосередиться на підтримці становлення та розвитку новостворених ОТГ. Другим ключовим напрямком стане міжнародна співпраця. Так, для кожної громади в рамках роботи Асоціації потрібно налагодити зв’язки із партнерами у країнах ЄС, зокрема у сусідній Польщі.

А під час роботи в окрузі Ігор Гузь планує проводити спільні із головами громад та місцевими депутатами прийоми виборців, аби люди могли ефективно донести свої проблеми та пропозиції до влади на всіх рівнях.

«Активні, самодостатні громади – це нова основа Прибужжя, тому мій обов’язок – з ними активно працювати, бачити їх проблеми, чути їх пропозиції і робити все можливе, щоб допомагати головам та депутатам, яких обрали люди», – переконаний Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України