Ігор Гузь відвідав освітні заклади Нововолинська

15 Червень 2018
 Червень 15, 2018

Народний депутат Ігор Гузь працював у Нововолинську. День розпочав із робочої зустрічі з головою селища Благодатне Олександр Топорівський . Йшлося про розвиток місцевої інфраструктури, втілення молодіжних проектів, а також про стратегію громади у рамках співпраці з Маріуполем (Донецької області) та Смідинською ОТГ (Старовижівського р-ну, Волинської області).

Також депутат зустрівся із трудовими колективами загальноосвітніх шкіл №6, №3 та гімназії міста Нововолинськ. Обговорили переваги та недоліки нового Закону України «Про освіту», особливості набору учнів у перший клас, кадровий «голод», доплату за престижність праці, а також – про важливість створення нових майданчиків поряд з закладами для розвитку фізичної активності учнів.

Із Ігорем Гузем працювали перший заступник міського голови Нововолинська Андрій Сторонський та заступник начальника управління освіти у місті Ольга Лакиш, а також помічники депутата – Андрій Бокоч , Borys KarpusВолодимир Шаповал , Валерій Мних , Богдан Бадзюнь та Саша Іскра.