Ігор Гузь вимагає розібратися, чому українців не пускають у Білорусь за ID-картками

26 Січень 2017
 Січень 26, 2017

Білоруські прикордонники не пропускають українців за паспортами нового зразка, так званими ID-картками. Із цього приводу волинський нардеп Ігор Гузь звернувся до глави МЗС Павла Клімкіна.
Про це Ігор Гузь написав у Facebook.

«Маємо чергову проблему для наших співгромадян, пов’язану з перетином білоруського кордону. Так, зокрема чернігівські прикордонники повідомляють, що їхні білоруські колеги не пропускають на територію Республіки Білорусь громадян України, які отримали паспортні документи нового зразка,т. зв. ID-картки (нагадаю, їх почала видавати міграційна служба з 1 жовтня 2016 року)», – пише заступник голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах.

За його словами, причина має технічний характер: інформація про паспорти нового зразка не внесена та не узгоджена в Угоді між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян.

«У зв’язку з цим звернувся до пана Клімкіна П. А. з проханням проінформувати про причини відсутності процесу актуалізації Угоди про безвізові поїздки громадян України до РБ та невідкладно вирішити питання. Сподіваюсь,що в майбутньому наше МЗС діятиме активніше і на випередження, оскільки дана проблема може виникнути і при перетині громадянами України кордонів з іншими державами-сусідами…» – зазначив Ігор Гузь.

Звернення народного депутата України Гузя І. В.

 

Прес-служба народного депутата України