Ігор Гузь вивчав проблеми малих сіл Любомльщини

16 Жовтень 2018
 Жовтень 16, 2018

Депутат Верховної Ради Ігор Гузь 10 жовтня побував у шести малих селах Любомльської та Вишнівської громад. Головна мета – розповісти людям про свою роботу і вивчити проблеми, які турбують мешканців Високого, Вигнанки, Чорноплесів, Скибів, Красноволі, Бабаців. Разом із ним працювали помічники – Андрій Бокоч, Інна Дідух, Ігор Торба, а також голова Зачернецької сільради Галина Шиманюк, голови Вишнівської та Любомльської ОТГ – Віктор Сущик і Роман Ющук.

Переважно, людей турбує відсутність місцевих доріг, низькі пенсії. Також, наприклад, довезення у село Високе, де мешкає всього 14 осіб, продуктів харчування. Місцеві кажуть, що й медицина їм недоступна.

У Вигнанці люди вбачають за доцільне відновити пожежне депо, відремонтувати ФАП, облаштувати автобусну зупинку.

У Чорноплесах жителів турбує перспектива закриття поштового відділення, є потреба у налагодженні автобусного сполучення з Любомлем. Тут, як і у селі Бабаці, просять забезпечити населення скрапленим газом, потрібно освітлення вулиць, облаштування рекреаційних зон.

У Скибах просили посприяти нардепа у заміні вікон і дверей у школі, в бібліотеці та придбати обігрівач, відремонтувати підлогу в клубі. У селі Красноволя люди хочуть встановити дитмайданчик, а також придбати меблі для ФАПу у Лисняках.

Андрій Бокоч, Інна Дідух, Ігор Торба, Віктор Сущик, Роман Ющук.