Ігор Гузь зустрівся із людьми майже 70-ти малих сіл Прибужжя

16 Жовтень 2018
 Жовтень 16, 2018

Особисті зустрічі з людьми – один із ключових напрямів роботи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя. Ось чому він знає проблеми кожного із 211 населених пунктів округу: від міста до найвіддаленішого села.

Так, упродовж чотирьох днів, із 9 до 12 жовтня, парламентар об’їздив 25 малих сіл Володимир-Волинського та Любомльського районів. Як народний депутат він йде до виборців і розповідає їм про власні пріоритети у роботі, сумлінне відвідування парламенту і голосування за законопроекти, чому його так часто запрошують на центральні телеканали. Також пояснює свою активну присутність в окрузі.

За понад 3,5 роки до нього звернулося майже 7 тисяч громадян. Жодне із звернень не лишилося поза увагою. Хоча, зізнається обранець, вирішити усі питання, насправді, не вдається, бо часто вони не стосуються компетенції народного депутата, а, наприклад, органів місцевого самоврядування, або ж у силах вирішити самим мешканцям: як от зрізати дерево на власному подвір’ї, викопати колодязь, прибрати сміття на вулиці абощо.

На прохання Ігоря Гузя, за період його роботи в парламенті, йому вдалося залучити майже 100 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток Прибужжя. Кошти спрямовуються на розбудову дитячо-спортивної інфраструктури, придбання комп’ютерних класів, ремонт закладів культури, освіти, медицини, реконструкцію котелень, облаштування зовнішнього освітлення та інші потреби громад.

Разом із нардепом працювали його помічники – Андрій Бокоч, Інна Дідух, Ігор Торба, Анастасія Тріль, Віктор Хиць та голови ОТ- Володимир Крижук, Ігор Пальонка, В’ячеслав Католик, Віктор Сущик, Роман Ющук, Сергій Панасевич.