Ігор Гузь зустрівся з активом 12 ОТГ Прибужжя

14 Лютий 2019
 Лютий 14, 2019

Упродовж 12-13 лютого народний депутат Ігор Гузь працює у 12-ти об’єднаних громадах Прибужжя. Він зустрічається з активами громад, опрацьовуючи звернення, пропозиції. Це – приклад системної роботи парламентаря в окрузі.

Так, Любомльська міська об’єднана територіальна громада – третя у рейтингу щодо кількості виборців в окрузі. Вона поступається лише містам – Нововолинськ та Володимир-Волинський. Цей фактор вирішальний під час розподілу бюджетних коштів. І за чотири роки ця сума становить майже 5 мільйонів гривень.

Серед найбільш масштабних проектів, які вдалося реалізувати, це – реконструкція центральної площі у Любомлі (300 тис. грн), капремонт даху Любомльської центральної лікарні (500 тис. грн), придбання комп’ютерних класів для міських шкіл (по 180 тис. грн кожний), закупівля медичного обладнання для ЦПМСД Любомльського і Шацького районів (318 тис. грн), нове будівництво зовнішніх електричних мереж (115 земел. ділянок) ну вул. Вербна, Берегова, Івана Огієнка та пров. Калиновий у Любомлі (240 тис. грн), капітальний ремонт терапевтичного корпусу Любомльської ЦРЛ (400 тис. грн), капремонт будинку культури в Бірках (200 тис. грн), а також встановили 10 дитячо-спортивних майданчиків в ОТГ та інші об’єкти.