Ігор Гузь звітував перед нововолинськими освітянами

13 Квітень 2018
 Квітень 13, 2018

Народний депутат Ігор Гузь звітував перед нововолинськими освітянами про роботу в парламенті та інспектував якість освоєння коштів, що міські заклади отримали з держбюджету за його сприяння. У четвер, 12 квітня разом з командою зустрівся з освітянами двох шкіл.

У ЗОШ №9 за держсубвенцію профінансували капремонт вбиралень на 220 тис. грн. Також за ресурси в сумі 100 тис. грн закуплять мультимедійне обладнання. Крім цього, директор школи Тетяна Кантор звернулася до нардепа Ігоря Гузя посприяти у виділенні із держбюджету 600 тис. грн на завершення оновлення фасаду.

У ЗОШ №2 торік передбачили ресурси із «соцеконому» на придбання кабінету хімії, а у 2016-му – забезпечили школу сучасним комп’ютерним класом. Наразі потреба – в оновленні фасаду та утепленні приміщення. Сюди для спілкування з громадою до них приєднався перший заступник міського голови, секретар міськради Андрій Сторонський.
Упродовж дня разом з депутатом працювала заступника начальника місцевого управління освіти Ольга Лакиш.

“Разом зі своєю командою намагаюся ламати стереотипи, що депутата люди бачить тільки до виборів. Ми хочемо розуміти, якими потребами живуть люди, тому я тут звітую і постійно спілкуюся. Хоча треба розуміти, що задовольнити всіх не можу. Треба чітко розставляти пріоритети і розуміти наші можливості”, – зауважив Ігор Гузь.