Команда Ігоря Гузя активно співпрацює з головами ОТГ Прибужжя

18 Грудень 2017
 Грудень 18, 2017

Народний депутат Ігор Гузь активно співпрацює з усіма 12 головами об’єднаних територіальних громад, що сформувалися у виборчому окрузі № 19. Разом вони обговорюють напрямки спільної роботи та можливості поєднання зусиль для розвитку краю.

Про це парламентар розповів під час публічного звіту про роботу в окрузі та парламенті за 2017 рік, який відбувся у Литовежі Іваничівського району.
Почути звіт обранця приїхали депутати Волинської облради, голови ОТГ, представники місцевого самоврядування, громадські активісти, керівники установ та організацій, журналісти.

З його слів, упродовж всього 2017 року команда парламентаря допомагала у створенні спроможних та успішних громад, організовувала тренінги, надавала консультації та юридичну підтримку ОТГ, сприяла залученню коштів на соціально-економічний розвиток, а також системно допомагала громадам налагоджувати зв’язки із польськими партнерами, стимулювала розвиток ОТГ через організацію в окрузі форумів «Децентралізація – шлях до розвитку громад». У підсумку – Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя, створення якої ініціював нардеп, підписала Меморандум для поглиблення співпраці з усіма 12-ма головами тергромад.

«Активні, самодостатні громади – це нова основа Прибужжя, тому мій обов’язок – з ними активно працювати, бачити їх проблеми, чути їх пропозиції і робити все можливе, щоб допомагати головам та депутатам, яких обрали люди», – переконаний Ігор Гузь.

Також він розповів, що під час роботи в окрузі планує проводити спільні із головами громад та місцевими депутатами прийоми виборців, аби люди могли ефективно донести свої проблеми та пропозиції до влади на всіх рівнях.
Через 2 роки ми зможемо проаналізувати роботу наших громад. І, важливо, щоб була конкурентоздатність в цій діяльності.

Прес-служба народного депутата України