Команда Ігоря Гузя не проводить жодних опитувань на Волині

29 Січень 2019
 Січень 29, 2019

У прямому ефірі ТРК «Аверс» з Ігорем Гузем в студію зателефонувала жителька Іванич і запитала про соцопитування, що нібито роблять від нардепа з округу щодо ЄС та НАТО. На що парламентар відповів, що до нього дійшли такі сигнали, та від його команди ніякі опитування не проводять.

«Ніхто з моєї команди, ні торік, у грудні, ні в січні цього року не проводив та не проводить опитування. Нас дивляться жителі округу, тому закликаю вас, якщо ви побачили таких молодих людей, зателефонуйте до поліції. Якщо буде можливість, зателефонуйте також до моїх громадських приймалень. Контакти є на моєму персональному сайті», – зауважив він.

І додав: «Наскільки я розумію, Блок Петра Порошенка здійснює «якісь» агітаційно-пропагандистські заходи шляхом опитування. Не грайтеся з цим, якщо йдете до людей, то кажіть від кого», – зазначив депутат та звернувся до керівника БПП на Волині Івана Мирки розібратися в цій ситуації.

«Якщо ви йдете до людей, то в чому проблема, так і говоріть, що ви – від «Солідарності». Я не хочу переводити це питання в незрозумілу ситуацію. Люди представляються від моєї команди – але це ж брехня. Наголошу: моя команда ніякого соцопитування не проводить на Волині!» – резюмував Ігор Гузь.

Команда Ігоря Гузя ніякого соцопитування не проводить

Команда Ігоря Гузя ніякого соцопитування не проводитьУ прямому ефірі ТРК «Аверс» з Ігорем Гузем в студію зателефонувала жителька Іванич і запитала про соцопитування, що нібито роблять від нардепа з округу щодо ЄС та НАТО. На що парламентар відповів, що до нього дійшли такі сигнали, та від його команди ніякі опитування не проводять.«Ніхто з моєї команди, ні торік, у грудні, ні в січні цього року не проводив та не проводить опитування. Нас дивляться жителі округу, тому закликаю вас, якщо ви побачили таких молодих людей, зателефонуйте до поліції. Якщо буде можливість, зателефонуйте також до моїх громадських приймалень. Контакти є на моєму персональному сайті», – зауважив він.І додав: «Наскільки я розумію, Блок Петра Порошенка здійснює «якісь» агітаційно-пропагандистські заходи шляхом опитування. Не грайтеся з цим, якщо йдете до людей, то кажіть від кого», – зазначив депутат та звернувся до керівника БПП на Волині Івана Мирки розібратися в цій ситуації.«Якщо ви йдете до людей, то в чому проблема, так і говоріть, що ви – від «Солідарності». Я не хочу переводити це питання в незрозумілу ситуацію. Люди представляються від моєї команди – але це ж брехня. Наголошу: моя команда ніякого соцопитування не проводить на Волині!» – резюмував Ігор Гузь.

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Вівторок, 29 січня 2019 р.