Команда Ігоря Гузя реагує на звернення мешканців Іваничівщини

10 Жовтень 2018
 Жовтень 10, 2018

Помічник народного депутата Ігоря Гузя – Ігор П’ятоха провів прийоми громадян у чотирьох селах Іваничівського району. В основному, звернення до парламентаря стосувалися злободенних проблем, з якими зіткнулися місцеві жителі, і потребують вирішення на державному рівні. Проте частина з них – все ж у компетенції органів місцевого самоврядування.

Так, у селі Грибовиця жителі просять посприяти, щоб вони могли заготовляти дрова під час чистки лісу. Також ремонту потребує місцевий храм, що є пам’яткою архітектури, грубка у ФАПі, школа, дитсадок, клуб, бібліотека. Люди хочуть, щоб знову відновили державні компенсації і продовжили програму «теплі кредити». А ще їх турбують питання низьких пенсій, високих цін на ліки, відсутність доріг, добудова шахти № 10 «Нововолинська».

У Морозовичах, наприклад, для садочка освітяни просять придбати ноутбук. В селі Іванів люди скаржаться на відсутність транспортного сполучення, недосконалість медичної реформи, відсутність поштарів.

Жителі села Верхнів звернулися до депутата із тим, щоб за його сприяння встановили дитячо-спортивного майданчика. Адже знають, що розбудова спортивної інфраструктури – серед його особистих пріоритетів.

Прес-служба народного депутата