Луцьк потребує виборів міського голови, - Ігор Гузь

16 Травень 2018
 Травень 16, 2018

Верховна Рада України  знову “відфутболює” рішення про призначення проведення виборів Луцького міського голови.  Про це написав народний депутат Ігор Гузь на своїй сторінці.

“Вирішення політичної кризи у Луцьку одне – це проведення виборів міського голови та депутатського корпусу. І, тоді, всі крапки над «і» будуть розставлені!

Вимагаю у Петра Порошенка дати команду для фракції БПП не ставити палки в колеса, і підтримати рішення про позачергові вибори у Луцьку на початку липня цього року!”, – звернувся він з трибуни парламенту, апелюючи до керівництва держави.

Український парламент, на жаль, вже більше року не може прийняти рішення щодо проведення виборів Луцького міського голови.

Вирішення політичної кризи у Луцьку одне – це проведення виборів міського голови та депутатського корпусу. І, тоді, всі крапки над «і» будуть розставлені!Вимагаю у Петра Порошенка дати команду для фракції БПП не ставити палки в колеса, і підтримати рішення про позачергові вибори у Луцьку на початку липня цього року!

Опубліковано Ігором Гузем 15 травня 2018 р.