Люди йдуть за допомогою

14 Травень 2018
 Травень 14, 2018

 

Упродовж двох днів у селах Оваднівської громади Володимир-Волинського району прийом громадян із особистих питань провів помічник народного депутата Ігоря Гузя – Віктор Хиць. Він зустрівся із місцевими жителями сіл Свійчів, Воля Свійчівська, Галинівка, Красностав, Писарева Воля, Білин, Охнівка, Ліски.

Питання, з якими зверталися найчастіше, це, наприклад, механізми впровадження нової медичної реформи, потреба у встановленні поблизу навчальних закладів і місць масового скупчення населення дитячих та спортивних майданчиків. А ще – відсутність вуличного освітлення, облаштування лавочок, створення паркових зон.

Найчастіше люди зверталися із проблемами, що не є в компетенції нардепа. Наприклад, скаржилися, що збільшилася кількість крадіжок, відбувається самовільне зрізання дерев, балкони в аварійному стані потребують ремонту, а ще – посприяти у встановленні лічильників, відремонтувати зруйновану лісовозами дорогу, облаштувати зупинки та інші. Всі звернення будуть опрацьовані й до кожного з них буде індивідуальний підхід.

Прес-служба народного депутата.