«Майдан не виплекав жодної впливової політичної партії, і це наша ключова проблема» -Ігор Гузь

6 Липень 2015
 Липень 6, 2015

Народний депутат України, голова організаційного комітету фестивалю «Бандерштат-2015» Ігор Гузь, провів гутірку для молоді на фестивалі нескореної Нації «Холодний Яр», який відбувався 3-5 липня на Черкащині.

Нардеп говорив про політичну ситуацію у країні, про реформи, волонтерський рух, місцеві вибори та необхідність створення нової політичної еліти в Україні.

Ігор Гузь зазначив, що ключова проблема свідомих українців у тому, що Революція Гідності не виплекала жодної впливової політичної партії, адже на Майдані стояло сотні активістів, які хотіли і могли би змінити країну. Депутат закликав свідомих українців із позицією, яким не байдужа доля України, які готові брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу і рухати Україну до країни з справді європейським добробутом, об’єднуватись та йти на місцеві вибори . На його думку, зміна політичної еліти на місцях – запорука змін на краще, та знищення залишків режиму Януковича.

Нардеп наголосив, що доля країни, в руках українців, і не потрібно чекати, поки очільники країни почнуть робити якісь кроки. Потрібно їх підштовхувати у правильному напрямку.

На завершення, Ігор Гузь подякував організаторам Холодного Яру за захід де молодь, громадські та культурні діячі, журналісти та політики, військові та поети не тільки мають можливість послухати якісну українську музику, а й ведуть дискусії і шукають шляхи якісного руху вперед.

 На  думку народного обранця, таких патріотичних та ідеологічним за наповненням фестивалів як Бандерштат та Холодний Яр, потрібно проводити більше в Україні, адже це є хорошою альтернативою для мислячої та активної молоді,  на противагу відпочинку за пляшкою пива.

09_CXhJE4lg ij3MtyPUz2I leKFeybjGsk PLnMFqcGKiM puoSFr8h5Q0

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя