На Волині тривають зустрічі школярів з білоруським добровольцем, який воює на Донбасі за Україну

24 Січень 2017
 Січень 24, 2017

У трьох школах міста Володимир-Волинський відбулися зустрічі з білоруським добровольцем (прізвисько «Зубр»), який бере участь у бойових діях в зоні АТО, захищаючи кордони нашої держави. Зустрічі відбулися за підтримки народного депутата України Ігоря Гузя.

Доброволець розповів школярам, чому він вирішив захищати іншу країну, а також про своє бачення ситуації на Донбасі. Він каже, що не вірив у те, що можлива війна у Європі у ХХІ столітті. «Але коли конфлікт набрав обертів, то вже стояти осторонь я не зміг», – додав боєць.

Спочатку він пройшов курс молодого бійця у полку «Азов». Згодом переходив до інших формувань, що знаходилися у “гарячих точках” АТО. Білорус повідомив, що на Донбасі місцеві жителі часто не знають про реалії, адже дивляться телебачення так званих «ЛНР» та «ДНР». А українські телеканали, на жаль, там не транслюють. Хлопець зауважив, що хоче, аби українські діти знали про те, що насправді відбувається на Сході України та цінували своє життя, країну і були патріотично свідомими.

До слова: торік депутат Верховної Ради Ігор Гузь у парламенті неодноразово ставав на захист білоруських добровольців, які воюють там на сході за українську сторону, котрі потерпали від різного роду переслідувань та залякувань КДБістами.

Зустрічі з білоруським добровольцем відбудуться також у школах села Смідин (Старовижівський р-н), міст Любомль та Ковель, а також селища Іваничі.

Прес-служба народного депутата України