На Волині завдяки фестивалю "Княжий" оновили занедбаний парк

26 Червень 2018
 Червень 26, 2018

Парк Заріччя, що у Володимирі-Волинському районі, став суттєво комфортнішим для відвідувачів. І все це завдяки новому етнічному фестивалю «Княжий», який вже вдруге відбувся цьогоріч там. Ідейним натхненником всього цього є народний депутат Ігор Гузь.

Парк роками перебував у занедбаному стані. Тепер розпочав змінюватися на очах. Зробили там освітлення. Торік для цього виділили з держбюджету 200 тис. грн. Своєю чергою, обласна рада відгукнулася на прохання нардепа і спрямувала теж гроші для оновлення парку.

Зокрема, за 195 тис. грн. виклали нову бруківку, ще за 190 тис. грн – сучасний дерев’яний дитячий майданчик у «княжому» стилі. Ці два дні – під час фестивалю «Княжий» – дітвора просто заполонила своєю присутністю майданчик. У перспективі – облаштування тут спеціального покриття та встановлення для безпеки дітей паркану.

Щоб гостям було зручніше діставатись до самого центру парку, бюджетом Зарічанської громади облаштували 250 метрів білощебеневої дороги.

Самі жителі села радіють такому перевтіленню і постійно долучаються до благоустрою там. Загалом парк планують облаштувати до сучасних рекреаційних стандартів.