Нардеп Ігор Гузь підтримує амбітний план громади зі створення у Литовежі ЦНАПу

8 Травень 2019
 Травень 8, 2019

Литовезька Об’єднана Територіальна Громада має амбітні плани – створити для потреб громади сучасний центр з надання адміністративних послуг (ЦНАП – далі). Облаштування такого центру ініціював підтримати державними коштами народний депутат Ігор Гузь. Власне, вже за його поданням уряд виділив для втілення цього проекту 180 тисяч гривень.

Під ЦНАП реконструюють колишнє приміщення школи, що пустувало ще з літа 2004 року. Будівля знаходиться у центрі села Литовеж, поруч – дошкільний навчальний заклад «Сонечко», Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука та Будинок культури.

Перші будівельні роботи розпочалися у 2017 році. Проект дороговартісний – до 3 млн грн. Перший мільйон гривень з бюджетів різних рівнів вже отримали: зробили проектно-кошторисну документацію, замінили вікна та двері, а також розпочали будівництво з перекриття даху.

Зі слів голови ОТГ Іван Іванчук, від імені громади скерували лист до обласної ради, щоб виділили кошти на добудову ЦНАПу. Будуть шукати й інші джерела фінансування проекту.

До складу Литовезької громади увійшло шість сіл: Литовеж, Заболотці, Заставне, Мовники, Біличі та Кречів. Кількість населення сягає понад 4 тисячі мешканців.