Нардеп Ігор Гузь вивчає проблеми малих сіл Любомльщини

10 Жовтень 2018
 Жовтень 10, 2018

5 малих сіл Рівненської об’єднаної громади, що у Любомльському районі, відвідав народний депутат Ігор Гузь 9 жовтня. Разом із ним працювали голова ОТГ Володимир Крижук та помічники – Андрій Бокоч, Інна Дідух, Ігор Торба.

Загалом, серед головних пріоритетів депутата на осінь 2018 року – побувати у майже 70 населених пунктах округу. Він особисто зустрічається зі своїми виборцями у найвіддаленіших куточках Волині, щоб розповісти про свою роботу та почути проблеми, так би мовити, «з глибинки» і посприяти у їх вирішенні. Наразі, разом із командою парламентар відвідав вже понад 40 таких сіл Володимир-Волинського, Іваничівського та Любомльського районів.

Так, наприклад, у мешканців Сокола, Борового, Старовойтового, є чимало спільних проблем. Одна з них, зі слів самих жителів, – різниця у розрахунках обленерно за використане світло населенням і тими показниками, що реально зафіксовані на лічильниках. Люди не можуть зрозуміти, скільки й за що вони змушені платити. Також нарікають на низьку пенсію, погані міжсільські дороги, недобросовісних перевізників, необхідність реконструкції ФАПів та відсутність спортивної й дитячої інфраструктури для молоді.

У Локутках проживає лише 49 виборців, всього трохи більше 10 дворів, і 80-річний колишній фельдшер нарікає на недосконалість медичної реформи. З його слів, «швидка» не доїжджає у їхнє село на виклики, а дістатися самотужки лікарні іноді не в змозі старші люди, нікому й допомогти.

У Вербівці, як і у більшості малонаселених сіл, молодь виїхала за кордон, а інші – доживають віку. У них немає жодної адміністративної установи, ані школи, ані садка. Проте сподіваються, що незабаром на їхніх вулицях буде проведене зовнішнє освітлення, силами Рівненської громади.

В цілому, за понад 3,5 роки роботи Ігоря Гузя у Верховній Раді, йому вдалося залучити з державного бюджету на розвиток Рівненської ОТГ майже 2 мільйони гривень. Кошти спрямували на розвиток дитячо-спортивної інфраструктури, реконструкцію ФАПу, енергоощадні заходи в закладах освіти, придбання комп’ютерного класу, облаштування вуличного освітлення.

Загалом, упродовж чотирьох днів роботи депутата в окрузі, він планує об’їхати 23 села Любомльського та Володимир-Волинського районів.

Прес-служба народного депутата