Ігор Гузь зустрівся із активом Рівненської ОТГ

14 Лютий 2019
 Лютий 14, 2019

Депутат Верховної Ради Ігор Гузь, як і торік, в аналогічному форматі зустрівся 12 лютого у селі Рівне на Любомльщині з головою Рівненської об’єднаної громади Володимиром Крижуком та активом ОТГ. Головна мета – обговорити нагальні проблеми та сформувати перспективний план подальшої співпраці.

Загалом, за сприяння депутата, Рівненська громада на соціально-економічний розвиток отримала з держбюджету майже 3 мільйони гривень.

Зокрема, вже цього року рішенням кабміну на капремонт Рівненської школи виділять 400 тис. грн. Всього за 4 роки роботи депутата в парламенті у громаді встановили 14 дитячо-спортивних майданчиків, у школі Забужжя замінили вікна на енергоощадні (371 тис. грн) та придбали комп’ютерний клас (190 тис. грн). На реконструкцію електромереж вуличного освітлення в селі Столинські Смоляри спрямували 150 тис. грн. Ще 300 тисяч виділили на капремонт НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ (заміна вікон ) у селі Гуща і закупівлю комп’ютерного класу в цей освітній заклад. Також 300 тис. грн з держбюджету спрямували на облаштування вуличного освітлення у селі Полапи. Окрім цього, у навчальні заклади сіл громади закупили музичне обладнання та необхідну оргтехніку.

Разом із депутатом працювали його помічники – Андрій Бокоч, Інна Дідух, Oksana Kyrychuk, Ігор Торба.