Народний депутат Ігор Гузь проти припинення роботи Центру ДАІ

12 Листопад 2015
 Листопад 12, 2015

За інформацією, якою володіє народний депутат Ігор Гузь, причиною ліквідації Центру ДАІ 0703 є реорганізація Міністерства внутрішніх справ України. Таким чином, на території Волинської області будуть функціонувати тільки чотири відповідні підрозділи у містах Луцьк, Ковель, Камінь-Каширський та Горохів.
Народний депутат вважає, що ця ситуація є зовсім неприйнятною. Також вона може створити соціальну напругу у регіоні.

На 13 листопада 2015 року у шахтарському місті вже заплановані акції протесту проти припинення роботи Центру ДАІ 0703 у Нововолинську.

Центр Державтоінспекції 0703 обслуговує міста Нововолинськ та Володимир-Волинський, а також Іваничівський та Володимир-Волинський райони. Ці населені пункти є прикордонними. Через їх територію транзитно рухається велика кількість автомобілів у країни Євросоюзу.

Припинення роботи Центру ДАІ 0703 у Нововолинську суттєво погіршить і фінансове становище жителів регіону. Для того, щоб перереєструвати транспортний засіб, або купити-продати авто, водіям доведеться долати великі відстані у сусідні райони. Відповідно, доведеться витрачати і велику кількість коштів на такі поїздки. Також це призведе і до того, що організаційні питання із переоформленням автомобілів триватимуть значно довше, аніж зазвичай.

Зі слів народного депутата Ігоря Гузя, прининення діяльності центру з роботи транспортних засобів призведе до скарг і незадоволення мешканців регіону.

Народний депутат Ігор Гузь сьогодні, 12 листопада, надіслав депутатське звернення Міністру внутрішніх справ Авакову Арсену Борисовичу із проханням не ліквідовувати Центр Державтоінспекції 0703 у Нововолинську. Також Ігор Володимирович закликав Арсена Авакова забезпечити безперебійну роботу Центру ДАІ до створення нової відповідної структури, яка після реформування МВС слідкуватиме за порядком на автошляхах.

Тому Ігор Гузь закликає Міністерство внутрішніх справ не допустити припинення роботи Державтоінспекції у Нововолинську.

Прес-служба народного депутата Ігоря Гузя