Народний депутат України Ігор Гузь бере участь у засіданні ПАРЄ

25 Січень 2017
 Січень 25, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь, заступник голови Комітету у закордонних справах входить до складу Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи. У Страсбурзі зараз триває зимова пленарна сесія ПАРЄ.

Під час засідання для представників української делегації презентував свою доповідь Комісар Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан. Більшу частину промови спікер присвятив Україні. Зокрема, акцентував увагу на питаннях співпраці з Україною – у плані реформ судочинства та децентралізації. Окремо єврокомісар окреслив ситуацію щодо вступу України до Європейського Союзу.

«Чіткого розуміння, коли ж Україна отримає безвіз – немає. Кажуть – чекайте декілька місяців, при чому, як мантру повторюють тезу, що ми виконали всі умови», – зазначив народний депутат Ігор Гузь.

Український політик під час перебування у ПАРЄ також провів робочу зустріч із Валентиною Булигою, котра є депутатом парламенту Молдови, екс-міністром праці, соціального захисту та сім’ї.

«Якби вибори до парламенту Молдови відбулися вже зараз, то більшість отримали б проросійські сили. А це фактично відкриття нового геополітичного фронту на південних кордонах України!» – додав Ігор Гузь. Народний депутат України переконаний: «Україна повинна активізувати свою політику в цій країні, адже там у нас багато друзів та приятелів. Нагадаю, українців в Молдові 12%. На жаль, українська діаспора в цій країні на 90% підтримує ліві, проросійські сили».

Народний депутат України Ігор Гузь відверто переконаний, що у цьому питанні потрібна проактивна позиція, тому найближчим часом планує здійснити візит до Республіки Молдова.

Прес-служба народного депутата України