Нацраді з ТБ потрібно займатися не дурницями, а відслідковувати медіа, які працюють на РФ, - Ігор Гузь

30 Червень 2015
 Червень 30, 2015

Національній раді з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада з ТБ) потрібно займатися не дурницями, а відслідковувати ті медіа, які безпосередньо працюють на РФ. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив депутат від “Народного фронту” Ігор Гузь.

“Я бачив днів десять тому був висновок Нацради з питань телебачення і радіомовлення про ваш канал щодо кольорів, що нагадують російський прапор. Так замість того, щоб займатися дурницями, потрібно чітко відстежувати тих, хто працює безпосередньо на РФ, а не дивитися на те, які канали який мають колір. Якщо є претензії – ставте їх аргументовано: власники, контент, а не колористика того чи іншого каналу”, – заявив Гузь.

Нагадаємо, що 18 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла третє попередження п’яти юридичним особам, які здійснюють мовлення під брендом телеканалу “112 Україна”. Так, попередження винесено 5 телекомпаніям, які здійснюють мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 (для регіонального мовлення) з логотипом “112 Україна”: “ТВ Вибір”, “Партнер-ТВ”, “Новий формат”, “Аріадна-ТВ”, “Лідер-ТБ”.

Нацрада вже виносила телеканалу “112 Україна” низку попереджень за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що “112 Україна” винесли попередження за те, що він показує новини, а не розважальні програми, скажімо, мультфільми, як це передбачено чинною програмною концепцією, у зміні якої сама же Нацрада і відмовила.

Керівництво каналу вважає такі дії регулятора тиском на канал і буде їх оскаржувати.

Нагадаємо, 27 травня власник телеканалу “112 Україна” Андрій Подщипков звернувся до світової спільноти з тим, що представники чинної влади вимагають від нього продажу телеканалу за заниженою ціною. Після відмови продати телеканал Андрій Подщипков вважає, що є реальні підстави очікувати відкриття кримінальних справ проти нього або примусу покинути країну.

112ua