Опорній школі Зимнівської ОТГ передали пристрої для роботи з комп’ютерами

16 Травень 2018
 Травень 16, 2018

Пристрої для роботи з комп’ютерами і накопичувачі пам’яті – флешки, за сприяння нардепа Ігоря Гузя передали адміністрації Зимнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Це стало можливим завдяки співпраці парламентаря із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», пише БУГ.

15-го травня в освітньому закладі на шкільному святі побували помічник народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч, керівник Володимир-Волинського осередку УКРОПу Сергій Радкевич та голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик.

Так, 8 комплектів навушників і 16 флешок на 32 і 16 ГБ відтепер в активному користуванні учнів та вчителів ЗОШ, що є філією опорного закладу «НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» села Зимне». Власниками стали переможці районних та обласних олімпіад.

Здобутками учнів та педагогічного колективу опорної школи пишається голова Зимнівської об’єднаної громади В’ячеслав Католик. З його слів, стовідсотків випускників 2017 року стали студентами вищих навчальних закладів: «Освіта – серед пріоритетів розвитку нашої громади і ми на це виділяємо значні кошти. Працюємо над поліпшенням технічної бази, станом приміщень школи. Самі випускники розповідають, що задоволені тим рівнем знань, які вони отримали у навчальному закладі».

Він подякував вчителям, що забезпечили якісний освітній процес, і батькам, що повірили та віддали саме сюди на навчання своїх дітей.

«Сьогодні держава недостатньо приділяє уваги розвитку молоді. Школи потребують значної фінансової підтримки. Тому ми прагнемо зробити свій внесок, аби поліпшити навчальний процес і учням, і вчителям», – розповів керівник Володимир-Волинського осередку УКРОПу Сергій Радкевич.

«Нещодавно із Назарієм Недбайлом (депутатом Павлівської ОТГ від осередку УКРОП – ред.) відвідали гімназію у Володимирі-Волинському. На мою думку, якщо це, наприклад, один із найкращих освітніх навчальних закладів міста, то опорна школа Зимнівської ОТГ – найкраща в окрузі № 19. І це не просто слова. Ви були одними з перших, хто створив опорну школу і це дуже добре. Ви й надалі рухаєтесь вперед», – сказав помічник народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч, звертаючись до адміністрації школи та присутніх батьків.

Він також зауважив, що продуктивність співпраці з навчальними закладами напряму залежить від активності керівників установ, особливо, коли є спільне бачення вирішення питань.