Ігор Гузь вимагає пояснень чому для ковельського шахрая Олега Вовка досі не проведена екстрадиція до України

3 Липень 2015
 Липень 3, 2015

До народного депутата України Ігоря Гузя звернулися жителі міста Ковель, що постраждали в результаті шахрайських дій колишнього директора ТзОВ “Ковельський житловий-будівельний комбінат” Вовка Олега Миколайовича, який у 2006-2008 роках уклав та підписав договори підряду на капітальне будівництво житлових будинків по вулиці Степана Бандери, 10 та  вулиці 40 років Перемоги, 10 в м. Ковелі з 55 фізичними особами (але зобов`язань перед інвесторами не виконав), втік за межі України, в результаті чого його було оголошено в міжнародний розшук.

Власник ЖБК, донецький бізнесмен Олег Вовк, довго водив ковельчан за ніс, однак обіцяних будинків не збудував і людських грошей не повернув. За підрахунками потерпілих, Олег Вовк міг привласнити собі більше 15 мільйонів гривень. Його оголосили у міжнародний розшук. Проте ошуканим ковельчанам від цього не легше – ось уже який рік вони оббивають пороги судів та чиновницьких кабінетів в надії повернути назад вкладені у будівництво гроші або ж таки вселитися в омріяні оселі.

Постраждалі повідомили Ігорю Гузю, що Олега Вовка ще у лютому 2015 року затримано в Іспанії, однак процедури екстрадиції обвинуваченого у шахрайстві досі не проведено. Зі слів заявників, правоохоронці не пояснюють, чому Вовка не екстрадують до України.

Як народний депутат, який відстоює інтереси українців, Ігор Гузь скерував депутатський запит до міністра внутрішніх справ України, генерального прокурора України та міністра юстиції України  з проханням поінформувати його та ошуканих вкладників про те, чи був скерований запит до Королівства Іспанія про видачу особи обвинуваченого та які терміни екстрадиції обвинуваченого Вовка О.М. на територію України.

1 2

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя