Освітяни Прибужжя обговорили майбутнє навчальних закладів в об'єднаних громадах

5 Грудень 2016
 Грудень 5, 2016

З ініціативи команди народного депутата Ігоря Гузя освітяни Іваничівського району взяли участь в обговоренні майбутнього сільських шкіл. Помічники нардепа – Андрій Бокоч та Андрій Сапожник – також долучилися до розмови.

Директори навчальних закладів висловили пропозиції щодо майбутнього малих шкіл у сільських об’єднаних територіальних громадах. Круглий стіл на тему “Децентралізація: освіта в об’єднаній територіальній громаді” відбувся у Павлівській школі.

Нагадаємо, у Павлівській громаді (центр громади – село Павлівка) 11 грудня відбудуться вибори.

Помічники нардепа підкреслили, що Ігор Гузь постійно приділяє увагу темі освітньої реформи в окрузі. Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк окреслила “освітні” нововведення в громадах.

Голова Зимнівської об’єднаної громади В’ячеслав Католик поділився досвідом. Розповів про те, як у громаді вдалося створити належні умови для розвитку освіти. Начальник гуманітарного відділу Зимнівської ОТГ Сергій Бутцев розповів про результати аналізу роботи навчальних закладів, що проводилися задля їх оптимізації та надання кращої освітньої послуги населенню.

Учасники «круглого столу» наголосили на важливості реформування освіти в об’єднаних територіальних громадах саме такої, яка б відповідала новим стандартам, та головне – інтересам громади.

Прес-служба народного депутата України