Помічник нардепа Андрій Бокоч працював у Вашингтоні

17 Вересень 2018
 Вересень 17, 2018

Голова правління Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, помічник народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч у складі української делегації працює у Вашингтоні.

Помічник нардепа перебуває за кордоном на запрошення Державного департаменту США в рамках програми «The International Visitor Leadership Program (IVLP)».

Під час робочої поїздки українці обговорили цілі та програму роботи у США із Шарлоттою Тітус, яка є керівником відділу Європи та Євразії в Державному департаменті США, роль громадянського суспільства щодо прийняття рішень із Лінн Росс – доктором наук, яка викладає на факультеті Державної політики ім. Моккорта у Джорджтаунському університеті в Вашингтоні та мали зустріч із колишнім проректором Американського Університету – Барбарою Ромзек.

У Державному департаменті США записали інтерв’ю із усіма учасниками делегації щодо важливості прозорості та підзвітності українського громадянського суспільства та уряду та мали зустріч з представниками Ради з цивільного нагляду при Управлінні поліції в місті Ферфакс, штату Вірджинія.

Українській делегації також провели екскурсію визначними місцями Вашингтону.

«Приємно здивований, що у штатах є відділ урядової етики та громадський контроль поліції, який був би доречним і в нашій державі. Цікаво, що люди, які контролюють правоохоронців, працюють на громадських засадах. Це, безумовно, цікавий досвід», – зазначив Андрій Бокоч.