Помічник нардепа провів прийом громадян з особистих питань

14 Лютий 2019
 Лютий 14, 2019

Ремонт багатоквартирних будинків, нарахування лікарняних та пільгових пенсій, зведення нового будинку, підтоплення в районі самобудови – головні питання, з якими звернулися мешканці Нововолинська під час особистого прийому громадян помічником нардепа Ігоря Гузя – Валерій Мних.

Зокрема, найбільше звернень стосувалися багатоквартирних будинків, які вже десятки років не ремонтуються. Йдеться про гнилі дахи, старе вимощення та інші моменти, які потребують негайного відновлення або заміни. Помічник парламентаря повідомив щодо будинків, охоплених об’єднанням співвласників, їхні представники повинні звертатися до міськради, яка реалізує програму підтримки ОСББ.

Цікавить громадян і процедура нарахування пільгових пенсій для шахтарів та водіїв, а також, чому, на їхню думку, така низька сума нарахувань за лікарняні.

Делегація жителів будинків №№ 33 та 35 по бульвару Шевченка занепокоєні майбутнім будівництвом у сквері. Кажуть, що не знали про рішення виконкому щодо зміни цільового призначення скверу, який вже став земельною ділянкою. Не обійшлось і без звернень від освітніх закладів міста, які потребують нових меблів у класи.

Помічник нардепа на кожне із звернень запропонував алгоритм вирішення питання, також буде скеровано низку листів у профільні відомства.