Понад 2 млн грн «зайде» з держбюджету в розвиток Іваничівського району

16 Квітень 2019
 Квітень 16, 2019

Понад 2 млн грн «зайде» з держбюджету в розвиток Іваничівського району. Це – ініціатива Ігоря Гузя.

Кошти передбачені двома траншами відповідно до постанов кабміну. Їхнє головне призначення – на розвиток спортивної, дитячої інфраструктури на території селища Іваничі та району, підтримка закладів освіти й культури, забезпечення їх комп’ютерною технікою.

Всі ці об’єкти, куди інвестуються державні гроші, депутат Верховної Ради інспектує особисто.

Мільйон гривень з першого траншу ресурсів скерують для будівництва спортивного комплексу (вул. Валова) в смт Іваничі; 200 тис. грн – для капремонт даху Будинку культури у с. Морозовичі. Стільки ж грошей витратять для реконструкції колишньої ЗОШ І-ІІІ ст. під адмінбудівлю та ЦНАПу в с. Литовеж. На території Павлівської сільради встановлять систему відеоспостереження (180 тис. грн). Понад 80 тис. грн спрямують для закупівлі дитмайданчика у с. Топилище та придбання меблів у Нововолинський центр професійно-технічної освіти, що в с. Будятичі.

Передбачили кошти теж на придбання комп’ютерного обладнання для шкіл у селах Морозовичі та Стара Лішня (по 95 тис. грн для кожного закладу). За державні гроші (70 тис грн) у селі Волиця встановлять дитмайданчик. Для якісного відпочинку мешканців Романівки закуплять елементи благоустрою. Дитячому колективу «Зорецвіт», що у селі Бужанка, закуплять сценічні костюми та більярдний стіл для місцевого будинку культури.