Понад 44 мільйони гривень в освіту Прибужжя - ініціатива Ігоря Гузя

13 Березень 2019
 Березень 13, 2019

За чотири з «гаком» роки роботи Ігоря Гузя у Верховній Раді, з його ініціативи кабмін виділив понад 44 мільйони гривень на заклади освіти Прибужжя. Про це парламентар поінформував освітян під час зустрічі з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич, яка на запрошення обранця працювала у місті Володимир-Волинський, 11 березня.

Це – гроші державного бюджету, що надійшли на соціально-економічний розвиток регіону. Міські установи отримали майже 18 млн грн, а ті, що на території сільрад, – 26 млн грн.

Найбільше держкоштів спрямували на підтримку шкіл (24 млн грн), садочків (16 млн грн). Решту – на ліцеї, ВПУ, коледжі (2,9 млн грн) та музичні школи й школи мистецтв (630 тис грн). Ресурси виділялися урядом за поданням депутата.

За ці ресурси зробили капремонти в установах (21 млн грн), запроваджуючи енергоощадні технології. Так, наприклад, у 2018 році завершили реалізацію проекту щодо заміни вікон у всіх дитсадках Нововолинська та селища Благодатного.

На капремонт ДНЗ Прибужжя спрямували 10 млн грн. На суму 6 млн грн придбали мультимедійне обладнання в навчальні установи округу, а також комп’ютерні класи (4,5 млн грн). І за півтора мільйона гривень встановили майже 200 дитмайданчиків.

Серед найбільших об’єктів, які відремонтувати, або ж їх зроблять вже цьогоріч, це – басейн у ДНЗ № 9 у Нововолинську. На його реконструкцію уряд виділив півтора мільйона гривень. Мільйон гривень «затягнули» для капітальної реконструкції басейну в школі № 5 у Володимирі-Волинському. Також по півмільйона гривень залучив Ігор Гузь на облаштування спорткомплексу на території школи № 3-ліцей і проведення робіт з утеплення фасаду ДНЗ № 8 у Володимирі-Волинському.

За ініціативи нардепа активно працює Асоціація розвитку місцевого самоврядування. Вона проводить численні семінари, надає консультативну та організаційну допомогу. У планах – працювати щодо пошуку партнерів, насамперед у Польщі, для громад та кожного навчального закладу регіону.