Працюю системно та активно - Ігор Гузь під час зустрічі з нововолинцями

4 Червень 2018
 Червень 4, 2018

У Нововолинську народний депутат Ігор Гузь зустрівся із жителями приватної самозабудови, що поряд з колишньою шахтою №4 на перетині вулиць Ціолковського та Лесі Українки. Також розповів про зроблене у парламенті та окрузі мешканцям вулиць Стуса та Соборної.

Зокрема, він зазначив, що з державної субвенції на соціально-економічний розвиток Нововолинська торік спрямували 4,5 мільйона гривень. За частину з цих коштів замінили вікна і двері у закладах дошкільної освіти міста. У планах – завершення встановлення «теплих» вікон у ДНЗ та робота над відновленням басейну у дитсадку №9 «Дивосвіт».

Також наголосив, що цьогоріч разом із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» працюватимуть над фізичним розвитком населення: зокрема, планують спільними зусиллями встановити декілька полів зі штучним покриттям у місті.

Запитань у жителів було чимало: перерахування «пільгових» пенсій, підвищення вартості спожитого газу, корупційні схеми через ввезення «євроблях», асфальтування вулиць, необхідність встановлення майданчиків для дітей та інші.

«Працюю системно та активно: торік провів з командою в окрузі близько 200 зустрічей. Так намагатимемося робити і цього року», – зазначив він.

Депутат закликав нововолинців бути більш активними під час організації заходів на прибудинкових територіях, а також працювати у напрямку створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. До слова, з 1 січня 2019 року всі жителі багатоквартирних будинків повинні будуть в тримісячний термін обрати собі керівника й створити ОСББ. Водночас житлово-комунальні підприємства перестануть функціонувати.

Прес-служба народного депутата