Прикордонна зона біля «Ягодина» - у смітті та з вуличними псами, - люди на прийомі громадян

15 Травень 2018
 Травень 15, 2018

Жителів Рівненської громади, що Любомльщині, турбує ситуація із забрудненням території прикордонної зони біля міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин». Це проблемне питання вони порушили під час прийому громадян у помічника депутата Верховної  Ігоря Гузя – Ігоря Торби.

За словами людей, там немає ні належних сміттєвих контейнерів, ні вбиралень. На їх думку, варто було б хоч поставити там кілька біотуалетів. Ще гірше, що встановлені на території так звані «смітники» із пластикових кульків, які є «пригодовуванням» для вуличних псів.

«Радує, що розвиток у громадах йде вперед, а обурює те,  що, проблеми залишаються… Вуличні собаки у Старовойтове нападають на жителів. «Термінал» біля пункту пропуску пустує, хоча міг би приносити користь громаді. І черга далекобійних вантажівок «не стояла» аж до села Коцюри і водії не засмічували б узбіччя. Роботи багато.  Треба спільно, підключаючи всі можливі ресурси і працювати», – коментує він, зазначивши, що традиційно, людей турбує також відсутнє у селах вуличне освітлення та комп’ютерів у школах, поганий стан доріг та ін.

Помічник депутата працював у селах Борове, Рівне, Старовойтове, Бережці та Римачі.

 

Прес-служба народного депутата